Atribuită Cumpărare directă

Invelitoare de baza in functie de stocul disponibil - Material poliuretan - Garantie 24 luni Dimensiuni (L x l x h) mm 1310x550x30 Transport gratuit la comenzi de peste 500 lei

Număr anunț
DA26461434
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29448887)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
39143112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,30 RON
Valoare atribuită
377,30 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,30 RON

din 377,30 RON estimat