Atribuită Cumpărare directă

Lot 2 :“ Manta de incălzire PRF "– FICPM MANTA DE INCALZIRE 500 ML,Cod: HEAM-501-001- 2 buc

Număr anunț
DA26443683
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004 RON
Valoare atribuită
1.004 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004 RON

din 1.004 RON estimat