Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea CASCO (AVARIISI FURT) - AUTOTURISM DACIA LOGAN , VL02MPR, SERIE SASIU UU1KSDEKJ37775193, AN FABRICATIE 2007 AUTOTURISM DACIA LOGAN , VL03MPR, SERIE SASIU UU1LSDJKH37775652, AN FABRICATIE 2007 AUTOTURISM DACIA LOGAN , VL06MPR, SERIE SASIU UU1LSDJKH37775606, AN FABRICATIE 2007 AUTOTURISM DACIA LOGAN , VL07MPR, SERIE SASIU UU1LSDJKH37775599, AN FABRICATIE 2007 - Valabilitate: 29.10.2020-28.10.2021

Număr anunț
DA26450482
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.586 RON
Valoare atribuită
2.586 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.586 RON

din 2.586 RON estimat