Atribuită Cumpărare directă

Pachet discuri antibiograma contine: Cefoxitin 30 -1cartus*50 discuri*5.80 Clindamycin 2 -1cartus*50 discuri*5.80 Ciprofloxacin 5- 1cartus*50 discuri*5.80 Colistin sulphat 10 -1cartus*50 discuri*5.80 Eritromicina 15 -1cartus*50 discuri*5.80 Fosfomicin 200-1cartus*50 discuri*5.80 Furazolidon 100-1cartus*50 discuri*5.80 Gentamicin 10-1cartus*50 discuri*5.80 Imipenem 10-1cartus*50 discuri*5.80 Kanamicin 30-1cartus*50 discuri*5.80 Levofloxacin 5-1cartus*50 discuri*5.80 Nalidixic acid 30-1cartus*50 discuri*5.80 Nitrofurantoin 300-1cartus*50 discuri*5.80 Ofloxacin 5-1cartus*50 discuri*5.80 Optochin 5 -1cartus*50 discuri*18.50 Penicilina G 10-1cartus*50 discuri*5.80 Trimetoprim sulfamethoxazole 1.25/23.75-1cartus*50 discuri*5.80 Tetraciclina 30-1cartus*50 discuri*5.80 Cefuroxim 30 -1cartus*50 discuri*5.80 Ceftazidim 30 -1cartus*50 discuri*5.80 Ampicilin 10 - 1cartus*50 discuri*5.80 Norfloxacin 10 - 1 cartus*50 dsicuri*5.80

Număr anunț
DA26467838
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,30 RON
Valoare atribuită
140,30 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,30 RON

din 140,30 RON estimat