Atribuită Cumpărare directă

DOVE 250ML BUC 250 ROYAL LEATHER SAPUN 150G BUC 1255

Număr anunț
DA26473942
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.683,90 RON
Valoare atribuită
3.683,90 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.683,90 RON

din 3.683,90 RON estimat