Atribuită Cumpărare directă

1 240568-1 BMMX018 Dulap Maxicolor mare 1/3 BUC 2,00 335,85 671,71 2 240568-2 BMMX019 Dulap Maxicolor mare 2/3 BUC 2,00 335,85 671,71 3 240568-3 BMMX020 Dulap Maxicolor mare 3/3 BUC 2,00 335,85 671,71 4 240566-1 BMMX013 Dulap cu rafturi Maxicolor M 1/2 BUC 1,00 335,71 335,71 5 240566-2 BMMX014 Dulap cu rafturi Maxicolor M 2/2 BUC 1,00 335,71 335,71

Număr anunț
DA26468836
Autoritate contractantă
,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
Furnizor / câștigător
OMFAL EDUCATIONAL SRL (CUI 23655247)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.686,55 RON
Valoare atribuită
2.686,55 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.686,55 RON

din 2.686,55 RON estimat