Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate UM 1 Hartie copiator A4 500 coli/top 15.00 TOP 2 Capse #24/6 1000/cutie Novus 1.00 Cutie 3 Capse #23/8 1000/cutie Boxer 1.00 Cutie 4 Toner RedBox CB540A/CE320A/CF210A 2,2K HP LaserJet CP1215 Black 2.00 Buc 5 Toner compatibil Certo New MLT-D1052L 2.5K Samsung ML-1910 Black 1.00 Buc
- Număr anunț
- DA26462668
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI 4278841)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398,90 RON
- Valoare atribuită
- 398,90 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.