Atribuită Cumpărare directă

8PN09EA Laptop ultraportabil HP Pavilion 13-an1001nq cu procesor Intel® Core™ i7-1065G7 pana la 3.90 GHz Ice Lake, 13.3", Full HD, IPS, 8GB, 1TB SSD, Intel® Iris® Plus Graphics, Free DOS, Silver Microsoft Windows 10 Pro, 64 bit, Engleza, OEM, DVD, FQC-08929 Microsoft Office Home and Business 2019, Engleza, pentru Windows/Mac HDD extern Seagate Expansion Portable 2TB, 2.5", USB 3.0, Negru [STEA2000400] Mouse Logitech M185, USB, Swift Grey [910-002238] Rucsac Laptop Lenovo B210, 15.6", Negru Husa HDD A+ 2.5", buzunar intern, Negru

Număr anunț
DA26448531
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.912,53 RON
Valoare atribuită
4.912,53 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.912,53 RON

din 4.912,53 RON estimat