Atribuită
Cumpărare directă
Reinnoire certificat digital nr. 22029FCD10D0F808922AC4EA pentru semnarea electronica a documentelor transmise Agentiei Nationale a Functionarilor Publici Bucuresti prin intermediul Portalului de management al functiilor publice si al functionarilor publici. Valabilitatea certificatului expira la 24.10.2020, conform contractului de furnizare servicii de certificate nr. 1764148/22.10.2019, inregistrat la CJA cu nr. 22500/17.10.2019.
- Număr anunț
- DA26465038
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.