Atribuită Cumpărare directă

1 Biblioraft A4 75 mm plastifiat EXTE albastru EXTE802 BUC 150.0 4.90 735.0 2 Biblioraft A4 50 mm plastifiat EXTE negru EXTE503 BUC 10.0 4.90 49.0 3 BANDA DUBLU ADEZIVA 50X25M U LITH BDA5025 BUC 3.0 7.87 23.61 4 Capsator 30 coli Stabil Novus negru 020-1287 BUC 27.0 16.61 448.47 5 Capse 24/6 1000 bucati/cutie Novus NV0158 BUC 30.0 1.90 57.0 6 Creioane colorate 12 bucati Tropicolors 2 Bic 8325669 BUC 72.0 6.0 432.0 7 BATERII AA SILVER + LR06 4BUC/SET TESLA INNE-2332 SE 4.0 5.90 23.60 8 Clipsuri metalice 19 mm 12 buc/cutie Centrum 80134 SET 42.0 1.40 58.80 9 Fluid corector pensula 20 ml Noki NK20FC BUC 50.0 1.40 70.0 10 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki albastru inchis DOSPLINB BUC 400.0 0.35 140.0 11 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki foldoca4 SET 80.0 5.30 424.0 12 Lipici lichid universal 50 ml Centrum 80300 BUC 90.0 0.75 67.50 13 Marker tabla Pentel EasyFlo, 6mm, albastru PEMW50MC BUC 42.0 3.90 163.80 14 Marker tabla Pentel EasyFlo, 6mm, negru PEMW50MA BUC 42.0 3.90 163.80 15 Pix albastru 0.7 mm Seria 1000 Senator SE000601 BUC 135.0 0.56 75.60 16 Pix cu mecanism 0.38 mm liner 308F Stabilo albastru SW3083 BUC 160.0 1.10 176.0 17 Radiera Centrum pentru cerneala/creion 80387 BUC 75.0 0.27 20.25 18 Patroane cerneala mici 4001 Pelikan albastru inchis 301184 BUC 4.0 1.70 6.80 19 TEXTMARKER 490 GALBEN PELIKAN 814089 BUC 45.0 1.90 85.50 20 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu DOSPLINR BUC 345.0 0.35 120.75 21 Creion Maped 2B 851722 BUC 2

Număr anunț
DA26473799
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad (CUI 21724073)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.623,38 RON
Valoare atribuită
3.623,38 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.623,38 RON

din 3.623,38 RON estimat