Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze „Ochelari de protectie laser” in conformitate cu cerintele si conditiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achizitiei se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atasat. Persoana contact livrare: Andrei Naziru.

Număr anunț
DA26474076
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
33735100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.798 RON
Valoare atribuită
27.798 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.798 RON

din 27.798 RON estimat