Atribuită
Cumpărare directă
SURUB CAP HEXAGONAL M6X40 ZA DIN933-5.8SURUB CAP HEXAGONAL M6X40 ZA DIN933-5.8 100 BUC SURUB CAP HEXAGONAL M8X40 ZA DIN933-5.8 100 BUC SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 100 BUC SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M8 ZA 100 BUC SAIBA PLATA SPECIALA DIN522C M6X20X1 ZA 100 BUC SAIBE PLATE SPECIALE DIN522C-M8X24X1,5 Z 100 BUC PIATRA ABRAZIVA 33ACER.1 175X20X20X0.46 1 BUC PIATRA ABRAZ 150X20-20 22CCER.1 46M5V1CE 1 BUC FIBRO-DISCURI 100 30180X22 11065 5 BUC conform ofertei nr. 100899214/29.09.2020
- Număr anunț
- DA26462038
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,41 RON
- Valoare atribuită
- 206,41 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.