Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse sanitare:bazin wc laguna=3 buc;para dus cu furtun 1,5M=21 buc;baterie cada cu furtun si para=5 buc;lavoar baie 50 cm rotunjit cu picior=9 buc;capac gura vizitare 20*30 cm culoare alba=19 buc;baterie lavoar monobloc L=15 cm;robinet coltar 1/2 1/2=12 buc;robinet coltar 1/2 3/8=5 buc racord sifon flexibil scurgere d=32mm=4 buc;racord alimentare baterie L=30cm=6 buc;garnitura clopot Laguna=15 buc;racord scurgere wc d=110 mm=7 buc;etajera sticla 50 cm=2 buc;oglinda baie 60*50 cm =2 buc;teava scurgere PP d=100,L=100 cm=1 buc;cot scurgere PP d=110 mm 67 grade=4 buc;garnitura cauciuc 3/4 3/4 set=1 set;silicon sanitar alb Ceresit 280 ml=1 buc;poxilina cutie 250 gr=1 buc;racord apa bazin wc 1/2 3/8 L=60 cm=1 buc;racord baterie monobloc 1/2 L=40 cm=2 buc; Pachet produse electrice : Pachet produse electrice cf catalog:lampa LED inclus 18 W lungime 1,2 M=1 buc;fasung ceramic bec= 14 buc;priza dubla PT=6 buc;intrerupator dublu PT=2 buc;bec LED 15 W =14 buc;ventilator baie d=100 mm=26 buc;tub neon philips 36 W=50 buc.

Număr anunț
DA26462627
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.978 RON
Valoare atribuită
7.978 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.978 RON

din 7.978 RON estimat