Atribuită
Cumpărare directă
Mănuși nitril unică folosință Kimtech, mov, măr. S 4 cutii 96.50 Mănuși nitril unică folosință Kimtech, mov, măr. M 6 cutii 96.50 Mănuși nitril unică folosință Kimtech, mov, măr. L 4 cutii 96.50 Flacon laborator cu gradație și capac, 100 ml 2 seturi 77.50 Flacon laborator cu gradație și capac, 250 ml 2 seturi 91.00 Hârtie indicatoare de pH 2 seturi 58.25 Mănuși de bumbac nr. 7 5 seturi 65.00 Mănuși de bumbac nr. 8 5 seturi 65.00 Tăvițe de cântărire analitice, 5 ml 1 set 77,75 Tăvițe de cântărire analitice, 30 ml 2 seturi 56,50 Tăvițe de cântărire analitice, 100 ml 1 set 86.25 TOTAL (fără TVA) 2081.50
- Număr anunț
- DA26463234
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.081,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.081,50 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.