Atribuită Cumpărare directă

Lame pentru microscop ISOLAB, model superior, zona alba, margini slefuite, 50 buc / pachet - 25 de pachete. Lamele ISOLAB, model economic, 22*22 mm, 1000 buc / pachet - 5 pachete.

Număr anunț
DA26458152
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42113172-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,20 RON
Valoare atribuită
921,20 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

921,20 RON

din 921,20 RON estimat