Atribuită
Cumpărare directă
Hartie carton digitala A4 210g gr 210 g gr grame /mp 250 coli / top COLOTECH + LUCIOS Capsator capsatoare din plastic pvc pp 25 coli cu capse 24/6 26/6 Noki S600 S 600 S600 Plic C4 mare KRAFT MARO siliconic 229 x 324 mm B4U Inele spire spirale plastic 14 si 16 mm capacitate maxim 125 si 145 coli 100 bucati / cutie B4U Inele spire spirale plastic 18 si 20 mm capacitate maxim 165 si 180 coli 100 bucati / cutie B4U
- Număr anunț
- DA26463176
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,12 RON
- Valoare atribuită
- 671,12 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.