Atribuită Cumpărare directă

10232697-filtru polen- 21.11lei, 10234051-filtru aer- 51.15lei, 10240914-filtru ulei- 37.97lei, 10928837- ulei motor-152.82lei/ 2 bucati.

Număr anunț
DA26461799
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,05 RON
Valoare atribuită
263,05 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,05 RON

din 263,05 RON estimat