Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cilindru Original OEM Laser Xerox WC5330 original, cod produs 013R00591, 90000 pag., Producator: Xerox, Tip Cilindru: Cilindru Black Copiator Compatibilitate: Cilindru Original Tehnologie: Copiator Culoare: Black Capacitate (pag): 90000 Echipament: Xerox Workcentre 5330, Garantie: 12 luni.
- Număr anunț
- DA26473948
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758,99 RON
- Valoare atribuită
- 758,99 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.