Atribuită Cumpărare directă

SERVCII TRANSPORT ARTIST -CLUJ NAPOCA-SATU MARE 23.09.2020 - SATU MARE-CLUJ NAPOCA 25.09.202

Număr anunț
DA26469188
Autoritate contractantă
Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
Furnizor / câștigător
JANOSI SRL (CUI 5490248)
Cod CPV
60170000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,71 RON
Valoare atribuită
734,71 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,71 RON

din 734,71 RON estimat