Atribuită
Cumpărare directă
Halatul chirurgical steril ranforsat este de unica folosinta utilizat pentru a proteja medicii impotriva contaminarii in timpul operatiilor chirurgicale. Pentru a asigura sterilitatea, halatele au pliere medicala. De asemenea, ambalajul asigura sterilitatea produsului, asigurand totodata si o deschidere usoara a ambalajului produsului. Halatele prezinta cusaturi fine si maneci lungi cu manseta elastica care asigura un grad inalt de lejeritate. Sunt sterilizate cu etilen oxid. Produsul a fost realizat pe baza urmatoarelor standard, respectand cerintele acestora intru-totul: ISO15223-1, ISO11135, EN556-1, EN ISO 11737, EN ISO 10993, EN ISO 11607, EN ISO 14644, 93/42/CEE Termen de valabilitate: 3 ani Produsul vine insotit cu declaratie de conformitate *Detine certificat CE *Detine ISO 13485:2016 prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26473844
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.950 RON
- Valoare atribuită
- 7.950 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.