Atribuită
Cumpărare directă
FISA TEHNICA Putere de mărire 40x, 100x, 400x Tip constructiv Monocular Iluminare da Tip lampa LED (3-3.2V reglabil) Tip obiectiv 4x, 10x, 40x Ocular WF10x Condensator NA 0.65 Postură vizualizare 45° vedere inclinata Masa specimene platformă 90x90mm Interfață cameră USB 2.0 Megapixeli 0,34 Funcție video da Material Plastic Interval de focalizare 0-15mm revolver 3 obiective INFORMATII Acest microscop va permite sa faceti multe experimente interesante ale specimenelor din kit sau al altor obiecte inconjuratoare din viata zilnica ce va atrag interesul. Datorita camerei digitale incluse in kit, puteti salva rezultatele studiilor dumneavoastra. Chiar si un cercetator incepator poate realiza imagini impresionante si filmari video pe care le poate impartasi cu prietenii pe Facebook sau Instagram. Optica de calitate Optica este din sticla speciala cu transparenta ridicata. Toate suprafetele optice sunt acoperite cu straturi multiple antireflex - de aceea microscopul produce imagini clare, contrastante si detaliate ale obiectelor observate. Trei obiective va permit sa obtineti puteri de marire ce variaza intre 40x si 400x. Puteti usor schimba puterea de marire prin rotirea revolverului. Caracteristicile camerei digitale Microscopul vine cu o camera digitala de calitate cu o rezolutie de 0.3Mpx. Camera trebuie introdusa in tubul ocularului, in locul acestuia, si apoi conectata la computer, folosind cablul USB inclus. Imaginile marite ale specimenelor vor fi afisate pe display-ul PC-ulu
- Număr anunț
- DA26470577
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI (CUI 7347121)
- Furnizor / câștigător
- ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
- Cod CPV
- 38510000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459,68 RON
- Valoare atribuită
- 459,68 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.