Atribuită Cumpărare directă

JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Continut pachet - Gimnastica fonoarticulatori in imagini 1 buc - tva 5% - Kit pentru dezvoltarea atentiei si a memoriei 1 buc - tva 5% - Culegere de jocuri logopedice 1 buc - tva 5% - Cat este ceasul? Timp si activitati 50 de jetoane Usborn 1 buc - tva 5% - Azi, maine, acum si imediat 1 buc - tva 5% - Joc de memorie Tantino 1 buc - tva 5% - Marea carte a emotiilor 1 buc - tva 5% - 45 de jocuri pentru dezvoltarea vorbirii 1 buc - tva 5% - Exercitii de respiratie 1 buc - tva 5% Conform ofertei de pret din 18.08.2020

Număr anunț
DA26472537
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
Cod CPV
22111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,69 RON
Valoare atribuită
341,69 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,69 RON

din 341,69 RON estimat