Atribuită Cumpărare directă

asigurare CASCO AUTOUTILITARA / IVECO / 35C17 / 35C17 (BASCULANTA) 3.5T / 2013

Număr anunț
DA26421624
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI BOTOSANI (CUI 10854132)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628,50 RON
Valoare atribuită
2.628,50 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.628,50 RON

din 2.628,50 RON estimat