Atribuită Cumpărare directă

Procesor Intel® Core™ i5 gen 8 sau 9; Diagonala 14"; Full HD; LCD LED; min 8GB DDR4; SSD; min 256GB; 4.10 GHz; Intel UHD Graphics 630; Windows 10 Pro cititor de carduri micro-SD; Tava pentru cartela micro-SIM externa (optionala); Mufa audio universala; Port USB 3.1 din prima generatie; Port USB 3.1 din prima generatie, cu PowerShare; Port HDMI 2.0; Port RJ-45; Intrare de c.c., de calibru 7,4 mm; Port USB 3.1 din prima generatie; Cititor de smart card-uri (optional).

Număr anunț
DA26442150
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.369,74 RON
Valoare atribuită
4.369,74 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.369,74 RON

din 4.369,74 RON estimat