Atribuită Cumpărare directă

Manusi manusa de unica folosinta nepudrate din latex Marimi: S, M, L SET 100 BUC/CUTIE PERSOANE DE CONTACT: 0737261573 0760471115

Număr anunț
DA26433149
Autoritate contractantă
Colegiul Economic Calarasi (CUI 3797204)
Furnizor / câștigător
POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775,10 RON
Valoare atribuită
775,10 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,10 RON

din 775,10 RON estimat