Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INFORMATICE , CABLURI SI CARTUSE TONER XEROX FORMAT DIN PRODUS CANT PRET VALOARE 4 buc - CABLU VGA - pret unitar 12.61 , valoare 50.44 lei + 1 buc - CABLU HDMI 5M - pret 16.810 + 4 buc - CERNEALA HP 100ML bk, cmy - pret unitar 12.610 , valoare 50.44 + 4 buc - CERNEALA BROTHER BK, CMY - pret unitar 12.610 , valoare 50.44 + 1 buc - CABLU IMPRIMANTA 1,8 M - pret 4.20 + 1 buc - CABLU IMPRIMANTA 4,5 M - pret 12.61 + 2 buc - Castus negru Versalink c400/c405 -5000 PAG - pret unitar 519.330 , valoare 1038.66 + 3 buc - Cartus color Versalink c400/c405 4800PAG - pret unitar 678.990 , valoare 2036.97
- Număr anunț
- DA26444250
- Autoritate contractantă
- Şcoala gimnazială "Barbu Ionescu" Urzicuţa (CUI 15057544)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.260,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.260,57 RON
- Data publicării
- 27.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.