Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1buc x MSI N730-2GD3V2 GeForce GT 730 2GB (260lei/buc) 2buc x Apple Magic Mouse 2 mla02zm/a (38lei/buc) 2 buc x Memorie HyperX 16GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V, kit 2x8GB (330lei/buc) Total: 1680RON+TVA

Număr anunț
DA26452115
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat