Atribuită
Cumpărare directă
buna ziua, dorim sa achizitionam de la dumneavoastra Reparatii drum " FATA PIETRII"- 6.5 KM -Comuna Stremt dupa cum urmeaza:sapatura mecanica 1000mc, sapatura manuala 24mc, profil carosabil cu autogreder 650to, cilindrat carosabil 7000mp si profi santuri 1550ml.
- Număr anunț
- DA26434162
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- VLAD FOR WOOD SRL (CUI 33207780)
- Cod CPV
- 45233140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.311,13 RON
- Valoare atribuită
- 120.311,13 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.