Atribuită
Cumpărare directă
CALENDAR BIROU ROMANIA 10 Agenda NED TRICOLOR OBLIC A5 1 AGENDA DATATA SPIRA 1 AGENDA DATATA A5 -272 PAGINI 3 PIX AIHAO METALIC 2 Registru cartonat A5 192 file AR 1 Factura A5 fara TVA 3 Chitanta A6 personalizata 20 banda distantare 3 AFIS A4 MASCA OB.EVENIMENTE CARTON 20 banda distantare 3
- Număr anunț
- DA26423701
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,05 RON
- Valoare atribuită
- 447,05 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.