Atribuită
Cumpărare directă
Rigla vibranta VIBRATAMP-BULFLOAT cu motor HONDA GX25, putere 1,1CP, lungime 2,5m Rigla vibranta VIBRATAMP-BULFLOAT cu motor HONDA GX25, putere 1,1CP, lungime 2,5m Grinda vibranta bidirectionala VIBRATAMP BULFLOAT cu motor in 4 timpi HONDA GX25, 1,1CP, pe benzina, profil trapezoidal cu lungimea 2,5m. Grinda vibranta bidirectionala VIBRATAMP BULFLOAT este echipata standard cu un maner cu lungimea de 1,8m! Sistem special proiectat de reducere a vibratiilor! Echipata standard cu mecanism special de deplasare pe beton inainte/inapoi. Productie: BELGIA CARACTERISTICI TEHNICE: Rigla vibranta VIBRATAMP-BULFLOAT lungime 2,5m Motor termic HONDA GX25 pe benzinã in 4 timpi 1,1CP Profil trapezoidal din aluminiu cu capete infundate Mecanism de inclinare pentru deplasare inainte/inapoi Lungime profil de aluminiu 2,5m Forţã centrifugã: 1500N Tampoane pentru amortizarea vibraţiei transmisa la mainile utilizatorului Masa: 19Kg Grinda vibranta pentru vibrarea si nivelarea betonului VIBRATAMP-BULFLOAT cu lungimea profilului de aluminiu de 2,5m este echipata cu motor HONDA GX25. Motorul HONDA la aceasta grinda vibranta bidirectionala proiectata pentru vibrarea si nivelarea betonului utilizeza drept combustibil benzina. Motorul acestei grinzi vibrante pentru beton are o putere de 1,1CP pentru varianta cu motorizare HONDA GX25. Greutatea acestui model de grinda vibranta bidirectionala VIBRATAMP-BULFLOAT este 19kg. Lungimea profilului pentru grinda vibranta bidirectionala de la VIBRATAMP-BULF
- Număr anunț
- DA26440085
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.167 RON
- Valoare atribuită
- 4.167 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.