Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Paravan plexiglass 5 mm: 2000x700 mm- 1buc 2400x800 mm - 1 buc 2300x800 mm - 1 buc 600x1000 mm - 1 buc 800x800 mm - 4 buc 700x1000 mm- 2 buc 1400x900 mm- 1 buc 1500 x900 mm - 1 buc 1500x1700 mm - 1 buc Paravan plexiglass 3mm 480x210 - 6 buc 500x200 - 3 buc - 3mm Paravan cu rama lemn- 2 buc x 3 segmente (600x1900) Folie protectie Cristal 180x200 cm-1 buc 200x240 cm- 1 buc 190x245 cm- 1 buc 190x230 cm- 1 buc 170x245 cm - 1 buc 240x220 cm - 1 buc 170x250 cm- 1 buc
- Număr anunț
- DA26471931
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
- Cod CPV
- 44175000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.790 RON
- Valoare atribuită
- 8.790 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.