Atribuită
Cumpărare directă
Descriere Caracteristici tehnice: Cric hidraulic YATO cu capacitatea de ridicare de 15 tone, iar gama de ridicare este de 230 mm pana la 462 mm. Se caracterizeaza prin marime si greutate mica , care are o valoare semnificativa in timpul manipularii si depozitarii Marca Yato Greutate (kg) 8,7500 Lungimea pistonului [mm] 150 Lungimea maxima a filetului [mm] 82 Diametrul capului [mm] 43 Dimensiunile bazei [mm] 140x134 Inaltimea maxima [mm] 462 Inaltimea minima [mm] 230 Capacitate de ridicare [kg] 15.000
- Număr anunț
- DA26426987
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,34 RON
- Valoare atribuită
- 282,34 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.