Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26417743
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,36 RON
Valoare atribuită
114,36 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,36 RON

din 114,36 RON estimat