Atribuită
Cumpărare directă
GP75 Leopard 10SEK (RTX2060, GDDR6 6GB)|17.3" FHD (1920*1080), IPS-Level 144Hz 72%NTSC Thin Bezel, close to 100%sRGB|Comet lake i7-10750H+HM470|16GB DDR IV (2666MHz)| SSD 1TB NVMe PCIe SSD|RTX2060, GDDR6 6GB|x|Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax) + BT5.1|Support|x|6 cell , 51Whr|Per key RGB steelseries KB|2 Year Warranty Term
- Număr anunț
- DA26452106
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.