Atribuită Cumpărare directă

Test cuvetă amoniu 47 - 130 mg/l LCK 302 1 set Test cuvetă amoniu 2 - 47 mg/l LCK 303 1 set Test cuvetă amoniu 0,015 - 2,0 mg/l LCK 304 1 set Test cuvetă bor 0,05 - 2,50 mg/l LCK 307 1 set Test cuvetă duritate apă 1 - 20° dH LCK 327 2 set Test cuvetă clor 1,0 - 70 mg/l LCK 311 1 set Test cuvetă clor liber 0,05 - 2 mg/l LCK 410 1 set Test cuvetă COD 0 - 150 mg/l LCI 500 1 set Test cuvetă COD 1000 - 10000 mg/l LCK014 1 set Test cuvetă COD 150 - 1000 mg/l LCK114 1 set Test cuvetă CODMn 0,5 - 10 mg/l LCK394 1 set Test cuvetă cianură uşor eliberabilă 0,03 - 0,35 mg/l LCK319 1 set Test cuvetă cianuri libere 0,01 - 0,6 mg/l LCK 315 1 set Test cuvetă fluoruri 0,1 - 2,5 mg/l LCK 323 1 set Test cuvetă fier (II/III) 0,2 - 6, 0 mg/l LCK 321 1 set Test cuvetă fier urme 0,01 - 1, 0 mg/l LCK 521 1 set Test cuvetă nitrat 0,23-13,5 mg/l, NO3-N LCK 339 1 set Test cuvetă nitrat 5-35 mg/l, NO3-N LCK 340 1 set Test cuvetă nitrit 0,015-0,6 mg/l, NO2--N LCK 341 1 set Test cuvetă nitrit 0,6-6 mg/l, NO2--N LCK 342 1 set Test cuvetă azot total 1-16 mg/l LCK 138 1 set Test cuvetă azot total 20-100 mg/l LCK 338 1 set Test cuvetă fosfat total 0,5-5 mg/l LCK 348 1 set Test cuvetă fosfat total 2-20 mg/l LCK 350 1 set Test cuvetă sulfat 40-150 mg/l LCK 153 1 set Test cuvetă sulfat 150-900 mg/l LCK 353 1 set Test cuvetă sulfură 0,1 - 2 mg/l LCK 653 1 set Test cuvetă surfactanti anionici 0,05 - 2 mg/l LCK 332 1 set Test cuvetă surfactanti cationici 0,02 - 2 mg/l LCK 331 1 set Test cuvetă surfactanti neionici

Număr anunț
DA26431964
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.262 RON
Valoare atribuită
10.262 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.262 RON

din 10.262 RON estimat