Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 78118213 PRET DE CATALOG: 1.983,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: LINTUCA TELEMEA VACA KG CIOLANE AFUMATE FARA OS K COTLET PORC FARA OS CONG. MUSCHIULET PORC CG KG CARNE TOCATA PORC CONG.KG PERE SANTA MARIA TR KG CI ARDEI GRAS BIANCA RO KG C PATRUNJEL LG RO C.I ROSII RO KG VRAC BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L MY MOTTO TIRAMISU 34G AMO AMORETI MINIR.CA60G ETI AD.PRAJI.CR.CIOCO 45G DELASH.MAGDALE.DOM.280G DELASH.MAGDALE.LAM.280G HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G JAMB.PADUREA NEAGRA 200G SUNCA DE CARPATI 100G EDENIA ALUAT FOIETAJ 800G DERONI OREZ ORIGINAL 1KG mai putin
- Număr anunț
- DA26430177
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.983,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.983,61 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.