Atribuită Cumpărare directă

Fluor-System -Preconfigured Fluorescence system for steady state analysis of liquid samples. System consists of: - SILVER-Nova spectrometer with 200um slit installed - SL1-LED, Miniature fiber optic light source with replaceable LED’s. Includes LED-Kit with set of 6 LEDs for390nm, 470nm, 502nm, 590nm, 660nm, and white (UV LED options available for excitation at 295, 345, and 365nm- check for availability) - CUV-F fluorescence cuvette holder that includes a F600-Y-VISNIR fiber optic cable - SpectraWiz Spectroscopy Software. Termen de garantie: 12 luni de la livrare; Termen de livrare:7-9 saptamani de la semnarea angajamentului legal; Valoare totala achizitie fara TVA=28.950,00 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=34.450,50 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica; Solicitant :Augustin Mot; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.

Număr anunț
DA26420747
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38433000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.950 RON
Valoare atribuită
28.950 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.950 RON

din 28.950 RON estimat