Atribuită
Cumpărare directă
ELABORARE STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE "MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC PENTRU REDUCEREA CONSUMULUI DE ENERGIE ELECTRICA SI A CHELTUIELILOR DE INTRETINERE PRIN MONTARE APARATE DE ILUMINAT CU LED IN COMUNA MALURENI, JUDETUL ARGES" PRIN PROIECT ASOCIATIA GRUP DE ACTIUNE LOCALA TINUTUL ARGESUL DE MIJLOC. - SF (studiul de fezabilitate) contine principalele caracteristici ale proiectului, în baza unei analize tehnice, economice si financiare a investitiei planificate. Prin studiul de fezabilitate se asigura o utilizare rationala si eficienta a investitiei, astfel încât sa se respecte cerintele economice,financiare si sociale aplicabile în domeniul respectiv.Se vor calcula estimativ costurile de constructie, se va face analiza economica si financiara, cat si analiza optiunilor cu privire la investitiile cu ajutor financiar (fonduri nerambursabile, investitii cu ajutor financiar, etc.)
- Număr anunț
- DA26427035
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALURENI (CUI 4122086)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.