Atribuită
Cumpărare directă
1 Baterie Duracell R6 buc 96 2 Ecuson orizontal cu ac si clips E04 buc 70 3 Banda marcare alba role 30 4 Cos hartie sterk buc 23 5 Prosop de bucatarie Elefantul Verde 2/set 2str set 25 6 Hartie igienica 40/set roz set 2 7 Saci solid extra cu urechi de prindere 35l negru buc 5 8 Asevi dezinfectant 750 Gerpostar plus buc 25 9 Sapun lichid Ekomax aloe vera buc 23 Materiale necesare pentru alegerile locale din data de 27.09.2020
- Număr anunț
- DA26433170
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.487,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.487,37 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.