Atribuită Cumpărare directă

masti protectie 1200 buc dezinfectant maini 5 l 3 buc dezinfectant suprafete 5 l 3 buc autocolant"loc aruncarea mastii" 3 buc autocolant sageti rosii 4 buc autocolant sageti albastre 10 buc asevi cu pulverizator 5 buc role prosop 100 m 8 buc catalog gradinita 2 buc catalog clasa pregatitoare 1 buc catalog cls I-IV 4 buc catalog cls V-VIII 4 buc

Număr anunț
DA26434099
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
22461000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.594,14 RON
Valoare atribuită
1.594,14 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.594,14 RON

din 1.594,14 RON estimat