Atribuită
Cumpărare directă
CMPSB doreste sa achizitioneze bocanci, marimi diferite, pentru agentii de paza, dupa cum urmeaza: mas.37 - 3 perechi, mas. 38 - 3 perechi, mas. 39 - 5 perechi, mas. 40 - 7 perechi, mas. 41 - 10 perechi, mas. 42 - 20 perechi, mas. 43 - 20 perechi, mas. 44 - 20 perechi, mas. 45 - 10 perechi, mas. 46 - 5 perechi, mas. 47 - 3 perechi.
- Număr anunț
- DA26441637
- Autoritate contractantă
- Compania Municipala Paza si Securitate Bucuresti (CUI 37832110)
- Furnizor / câștigător
- GM EXTREME SOLUTIONS SRL (CUI 30870663)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.310 RON
- Valoare atribuită
- 14.310 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.