Atribuită
Cumpărare directă
PPACHETUL CONTINE DEPANARE CALCULATOARE-4 BUC CU 80/BUC/CONFOGURARE RETEA -4 BUC CU 50/BUC-SWITCH 5 PORTURI-2 BUC CU 34.60/BUC-SWITCH 8 PORTIRI -2 BUC CU 44.80/BUC-CABLU PATCH 4 BUC CU 8.40/BUC-CABLU PATCH 5M-2 BUC CI 8.40-CABLU USB 5M-2 BUC CU 9.80/CABLU USB 4.5M-2 BUC CU 7.80
- Număr anunț
- DA26432142
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 764,40 RON
- Valoare atribuită
- 764,40 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.