Atribuită Cumpărare directă

Range Extender Wi-Fi TP-link RE305, AC1200 , 2 antene, Port RJ45, Butoane WPS +Reset, 2.4GHz & 5GHz

Număr anunț
DA26452165
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,36 RON
Valoare atribuită
324,36 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,36 RON

din 324,36 RON estimat