Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 15x Patch cord-uri tip LC/ST duplex multimode 50/125 µm, OM4, lungime 5m si 6x Patch cord-uri tip LC/ST duplex multimode 50/125 µm, OM4, lungime 10m

Număr anunț
DA26436634
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
Cod CPV
32561000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636,47 RON
Valoare atribuită
1.636,47 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636,47 RON

din 1.636,47 RON estimat