Atribuită Cumpărare directă

Certificat digital calificat (Servicii de reinnoire certificat digital/semnaturi electronice), valabile 24 de luni: - Asigura integritatea si confidentialitatea documentelor transmise electronic; - Emise conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26451245
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.486 RON
Valoare atribuită
3.486 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.486 RON

din 3.486 RON estimat