Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi format din: Anti-A - 3 Fl Anti-B - 3 Fl Anti-D - 3 Fl Control Neg. Rh - 1 Fl HBsAG - A02-01-222 - 100 teste HCV - H18201- 100 teste Ac Helicobacter Pylori - Z06229CE - 90 teste

Număr anunț
DA26432026
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,80 RON
Valoare atribuită
1.187,80 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.187,80 RON

din 1.187,80 RON estimat