Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Consumabile papetarie, materiale program “Scoala dupa scoala”
- Număr anunț
- SCN1035485
- Autoritate contractantă
- Fundatia World Vision Romania (CUI RO9232411)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.475 RON
- Valoare atribuită
- 56.054,69 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1013317
- Termen limită
- 29.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037177
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPREMOFFICE SRL CUI RO 15241139
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PAPETARIE OFFICE S.R.L. CUI RO17040760
Valoare atribuită
56.054,69 RON
din 56.475 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 420,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.