Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare reactivi :Set reactivi si consumabile imunohematologie compatibile 100% sau echivalent cu sistemul de tip ID DIAMED MICRO TYPING SISTEM”
- Număr anunț
- CN1008284
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.800 RON
- Valoare atribuită
- 131.515,84 RON 52,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 13:38
- Anunț de atribuire
- CAN1015094
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037056
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ID DIAMED-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1037056.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- PROPUNERE DE ACORD CADRU,Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
131.515,84 RON
din 274.800 RON estimat
52,1%
Adjudecat la 47,9% din estimat · economie 143.284,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.