Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 250g unirea 60%-20 buc 300g inedit tofu simplu-10 2500g aro cartofi-2 buc varza alba-27kg 3950g mc ciup taiate-15 buc 2500g defne masl negre-5 buc 5kg barilla fussili-3 buc 5kg barilla spaghetini-3 buc 200g fl taitei lati cuib-16 buc 200g fl taitei-84 buc 5kg mc orez basmati-2 buc 5kg salrom sare uruiala-4 buc 5kg mc sos maioneza-1 buc 1kg aro faina-9 bax 500g fl gris-47 buc 1kg aro malai-9 bax 1000g dr oet lapte praf-40 buc 500g aro stafide aurii-10 buc 25g croco bisc cacao-46 tiple 100g aro petit b-115 tiple 40g joe nap vanil-33 tiple 20g fares ceai galb-86 cutii 0.33l [pepsi doza-26 bax
- Număr anunț
- DA26459725
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.030,46 RON
- Valoare atribuită
- 4.030,46 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.