Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE SANITARE 44411000-4 Articole sanitare (Rev.2) Teava pvc(250m x2.1lei), capac wc(35buc x42.02lei), conector pe 25x3/4(4buc x3.37lei), cot pe 25x25(2buc x5.89lei), teu pe 25x25(1buc x9.25lei), cot pe 25x3/4(1buc x5.05lei), robinet d.s. 3/4(1buc x21.85lei), mufa pe 25x25(2buc x5.89), baterie lebada(5buc x61.35lei), set prindere wc(10buc x4.63lei) Pret-2421.94lei
- Număr anunț
- DA26458620
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REZIDENTIAL PENTRU PERSOANE VARSTNICE DEPENDENTE SF MARIA (CUI 34208996)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.421,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.421,94 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.